Aktualności powołaniowe 2014

Aktualności powołaniowe 2014

Strona główna Młodzież Podstrony Aktualności powołaniowe 2014

 

ROK 2014

 

 

Przypominamy o dniach skupienia

30 X 2014

 

Pragniemy wszystkim zainteresowanym pogłębieniem tematu Eucharystii oraz rozeznania powołania przypomnieć, że Rodzina Świętego Pawła organizuje specjalne dni skupienia w Częstochowie. Zaproszeni są na nie również ci, którzy chcieliby poznać wspólnotę Przyjaciół Boskiego Mistrza. Trzeci już... CZYTAJ WIĘCEJ. 

 

Dodatkowe informacje o Dniach skupienia.

06 X 2014 

Przypominamy, że Rodzina Świętego Pawła organizuje Dni skupienia dla młodzieży męskiej i żeńskiej! Na spotkania zapraszamy: Osoby, które chciałyby pogłębić temat Eucharystii. Młodych, którzy poszukują swojej drogi życia, i chcieliby poznać specyfikę zgromadzeń i instytutów Rodziny Świętego Pawła... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcje powołaniowe

07 IX 2014

 

W dniach 23-29 VIII 2014 w Centrum Duchowości Paulińskiej w Masłońskim odbyły się rekolekcje dla młodzieży, które oparte były na dziele Donec formetur Christus in vobis (Aż Chrystus ukształtuje się w was) bł. Jakuba Alberionego, założyciela Rodziny Świętego Pawła. Czas ten poświęcony był na rozważanie tajemnicy... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Zaproszenie na weekendowe dni skupienia

19 IX 2014

 

Mając duszę pełną Jezusa-Hostii, jak mogłybyście tłumić w sercu i wciąż ukrywać waszą wiarę, nadzieję i miłość? (...) Wychodząc naprzeciw Waszym spostrzeżeniom, którymi podzieliliście się z nami po ostatnich rekolekcjach, postanowiliśmy kontynuować tę drogę poprzez comiesięczne DNI SKUPIENIA... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rozeznać swoje powołanie - ZAPROSZENIE NA REKOLEKCJE

10 VIII 2014

W roku jubileuszu 100-lecia obecności w Kościele, Rodzina Świętego Pawła zaprasza młodzież w wieku 17-30 lat na rekolekcje pt.: „Aby ukształtował się w was Chrystus” (Ga 2,20). Celem ich będzie pomoc młodym ludziom w odkryciu własnego powołania. Rekolekcje przewidują pięć dni... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Wspomnienie rekolekcji z Całunem Turyńskim

03 I 2014

 

W dniach 27-31 grudnia 2013 odbyły się w Częstochowie rekolekcje dla młodzieży, przygotowane przez braci i siostry z Rodziny Świętego Pawła. Rekolekcje prowadził ks. Zbigniew Dudek, paulista, wieloletni kustosz kopii Całunu Turyńskiego. Do chwili obecnej tajemnicze płótno pogrzebowe badają przedstawiciele... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

 

IDŹ DO ROKU

2013