Aktualności powołaniowe 2012

Aktualności powołaniowe 2012

Strona główna Młodzież Podstrony Aktualności powołaniowe 2012

 

ROK 2012

 

 

Zaproszenie na rekolekcje sylwestrowe

24 XII 2012

Zapraszamy młodzież męską na rekolekcje sylwestrowe. To propozycja dla tych, którzy chętnie spędzą przełom 2012/2013 roku w bardziej modlitewnej, refleksyjnej, ale i radosnej atmosferze. Miejsce: Dom rekolekcyjny księży i braci paulistów, Adres: Masłońskie koło Częstochowy, ul. Sportowa 1... CZYTAJ WIĘCEJ. 

 

Spotkanie czeskiej młodzieży

22 VIII 2012


W dniach od 14 do 19 sierpnia w Zdziarze nad Sazawą w Czechach odbyło się ogólnokrajowe spotkanie młodych katolików. Poprzez konferencje, spotkania i wspólną modlitwę 5,5 tysiąca uczestników pogłębiało swoje doświadczenie wiary. W tym czasie pauliści wraz kilkoma uczestnikami Lubelskiej... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Szkolny konkurs o powołaniu

29 VI 2012


W Zespole Szkół nr 5 w Lublinie został ogłoszony konkurs, którego temat brzmiał: Powołanie, czym ono jest dla człowieka i jak go rozeznać? Zwyciężczyniami konkursu zostały: Izabela Majewska, Kinga Krasowska,Wioletta Deneka, Emilia Maj, Joanna Psujek, Maria Lesic, Karolina Wasil i Paulina Gryta... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcyjne spotkanie z Emmanuelem

3 I 2012

 

W dniach 30 grudnia - 2 stycznia w częstochowskim domu paulistów odbyły się rekolekcje sylwestrowe, które poprowadził ks. Bogusław Zeman. Temat rekolekcji brzmiał "Emmanuel - Bóg, który spotyka się z człowiekiem". Rozważania były oparte o ewangeliczne opisy spotkań Jezusa z Józefem, Zacheuszem, bogatym... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

 

IDŹ DO ROKU

2011