Intencje modlitwy Instytutu na rok 2019

Intencje modlitwy Instytutu na rok 2019

Strona główna Rodzina Świętego Pawła Instytut Świętej Rodziny Inne Intencje modlitwy Instytutu na rok 2019

LIPIEC 2019

Panie, ofiaruję Ci w jedności z kapłanami sprawującymi dziś Mszę Świętą, Jezusa-Hostię i mnie samego: aby inicjatywy katolickie, na polu komunikacji społecznej, były coraz liczniejsze i promowały owocnie prawdziwe wartości ludzkie i chrześcijańskie.

SIERPIEŃ 2019

Ojcze nasz, ofiaruję Ci w jedności z kapłanami sprawującymi dziś Mszę Świętą, Jezusa-Hostię i mnie samego: aby wszyscy przyjęli wezwanie Jezusa Chrystusa: Żniwo wprawdzie wielkie ale robotników mało, proście Pana żniwa aby wyprawił robotników na żniwo swoje.

WRZESIEŃ 2019

Ojcze nasz, ofiaruję Ci w jedności z kapłanami sprawującymi dziś Mszę Świętą, Jezusa-Hostię i mnie samego: aby wszędzie zapanował odpowiedni klimaty rodzinny, religijny, społeczny przyjazny dla odkrywania i rozwoju powołań.

PAŹDZIERNIK 2019

Ojcze nasz, ofiaruję Ci w jedności z kapłanami sprawującymi dziś Mszę Świętą, Jezusa-Hostię i mnie samego: aby podążać za Jezusem Mistrzem, Drogą, Prawdą, Życiem dla wzrostu i formacji powołań.

LISTOPAD 2019

Panie, ofiaruję Ci w jedności z kapłanami sprawującymi dziś Mszę Świętą, Jezusa-Hostię i mnie samego: aby powołani byli świętymi, byli światłem świata i solą ziemi.

GRUDZIEŃ 2019

Aby we wszystkich ukształtowała się głęboka odpowiedzialność za powołania: wszyscy katolicy, wszystkimi środkami, dla wszystkich powołań i apostolstw.

POWRÓT