Aktualności powołaniowe 2009

Aktualności powołaniowe 2009

Strona główna Młodzież Podstrony Aktualności powołaniowe 2009

  

ROK 2009

 

 

2-9 lipca 2009 - rekolekcje dla młodzieży męskiej

22 VII 2009

 

"Chrystus w Europie, czyli druga wyprawa misyjna św. Pawła" to temat rekolekcji dla młodzieży męskiej, prowadzonych przez paulistów w dniach 2-9 lipca 2009 w Żabnicy Skałce na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Rekolekcje pozwalały śledzić przebieg drugiej wyprawy misyjnej… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Zaproszenie na rekolekcje dla młodzieży męskiej

18 VI 2009

 

Temat: Chrystus w Europie! Druga wyprawa misyjna św. Pawła. Choć Rok Świętego Pawła powoli mija, odkrywanie osoby Apostoła Narodów i uczenie się od niego Chrystusa trwa nadal. Śledząc szlak misyjny św. Pawła i Sylasa, będziemy stawiali kroki na naszej drodze do nieba. Czekają Cię: modlitwa, codzienna Eucharystia... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Pielgrzymka rodzin osób powołanych na Jasną Górę

12 V 2009

 

Od wielu lat z inicjatywy Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań w drugą sobotę maja każdego roku zbierają się na Jasnej Górze rodziny osób powołanych i ci, którzy wspierają powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Jak co roku do Częstochowy przybyli również rodzice, rodzeństwo i znajomi księży oraz braci… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcje śladami pierwszej wyprawy misyjnej św. Pawła

26 II 2009

 

W dniach: 16-21 lutego 2009 w Częstochowie odbyły się rekolekcje dla młodzieży męskiej prowadzone przez paulistów: ks. Bogusława Zemana i br. Adama Szczygła. Ich tematem była "Pierwsza wyprawa misyjna Pawła i Barnaby". Rekolektanci poprzez rozważanie Słowa Bożego, konferencje, konkursy, film… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Tak piszę ja, Paweł

19 II 2009

 

Zapraszamy młodzież męską na kolejne dni skupienia z cyklu TAK PISZĘ JA, PAWEŁ Będziemy zaznajamiać się z listami Świętego Pawła Apostoła i odnajdywać w nich przesłanie skierowane do nas. Terminy kolejnych dni skupienia: Częstochowa, dom paulistów przy ul. Św. Pawła 13/15: 14-15 marca 25-26 kwietnia… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcje dla młodzieży męskiej w Roku Świętego Pawła

5 II 2009

 

WYSŁANI PRZEZ DUCHA ŚWIĘTEGO Pierwsza wyprawa misyjna Pawła i Barnaby Wyruszymy ze św. Pawłem i św. Barnabą, aby im towarzyszyć w misji głoszenia Ewangelii. Czekają Cię: modlitwa, codzienna Eucharystia, wizyta na Jasnej Górze, interesujące tematy i rozrywka. Ostrzeżenie! To, co spotkało… CZYTAJ WIĘCEJ.