Aktualności powołaniowe 2015

Aktualności powołaniowe 2015

Strona główna Młodzież Podstrony Aktualności powołaniowe 2015

ROK 2015

 

 

Radość w 5D - wspomnienia z rekolekcji

31 VII 2015

 

W dniach 21-27 lipca odbyły się w Domu paulistów w Masłońskim rekolekcje młodzieżowo-powołaniowe Radość w 5D, prowadzone przez członków Rodziny Świętego Pawła. Uczestnicy przez pięć dni pogłębiali rozumienie Chrystusowej radości, która obejmuje radość istnienia, wzrastania, nawrócenia... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcje Wszystko dla Ewangelii - ZAPROSZENIE

31 VII 2015

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków instytutów Rodziny Świętego Pawła oraz Współpracowników Rodziny Świętego Pawła a także sympatyków naszego charyzmatu oraz wszystkich, którzy chcą się zastanowić czy droga życia paulińskiego to nie jest ich odpowiedź na Boży głos powołania.... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcje dla młodzieży

3 VI 2015

 

Drodzy młodzi przyjaciele. Jak co roku Rodzina Świętego Pawła organizuje wakacyjne rekolekcje dla młodzieży oraz osób rozeznających powołanie pod hasłem RADOŚĆ W 5D …aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna (21-27 lipca 2015 r.). Każdy chrześcijanin wezwany jest do... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Pielgrzymka rodzin osób powołanych

11 V 2015

 

W drugą sobotę maja każdego roku zbierają się na Jasnej Górze rodziny osób powołanych i ci, którzy wspierają powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Wśród nich były również obecne rodziny księży i braci paulistów. Powitanie przybyłych na Jasną Górę rodzin odbyło się w sali Ojca Kordeckiego o godzinie... CZYTAJ WIĘCEJ.


Propozycje na wakacje

3 V 2015

 

Zapraszamy na 37. Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 3 do 14 sierpnia 2015 r. gdzie od wielu lat pauliści prowadzą grupę 8 – Tymoteusz. Pielgrzymka to rekolekcje w drodze – choć warunki są wymagające – jest to prawdziwa szkoła życia duchowego, na której możemy... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Zdobyci przez Chrystusa - relacja z rekolekcji

03 III 2015

 

14 lutego zakończyły się rekolekcje dla młodych prowadzone przez siostry i braci z Rodziny Świętego Pawła. Podczas czterodniowego spotkania rozmawialiśmy na temat rad ewangelicznych czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Są one elementami stylu życia, który wybrał Jezus. Jak my, jako chrześcijanie... CZYTAJ WIĘCEJ. 

 

WeekBóg - rekolekcje bez księdza?

25 III 2015

Rekolekcje bez księdza... mogą się odbyć, ale nie mogą się obejść bez pracy własnej - mówił na WeekBóg ks. Tomasz. W tym roku rekolekcje połączone z warsztatami odbyły się pod hasłem „Nowy człowiek w Chrystusie”, a podstawą do rozważań były słowa św. Pawła „Zrzućcie z siebie starego człowieka... CZYTAJ WIĘCEJ.


Wspomnienia z rekolekcji młodzieżowych

19 I 2015

 

Jeśli macie wątpliwości, czy warto uczestniczyć w rekolekcjach, albo lęk, że coś nieoczekiwanego się wydarzy… kilku uczestników wakacyjnego turnusu podzieliło się z Wami swoim doświadczeniem tego czasu: Kamil, Kasia, Marcin i Ania PRZEŻYLI i dają świadectwo :). Swoją przygodę z Rodziną Świętego Pawła... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Zdobyci przez Chrystusa - zaproszenie

19 I 2015

 

Chcesz żyć? RADYKALNIE. Chcesz pogłębić swoją relację z Jezusem? RADYKALNIE. Chcesz kochać? RADYKALNIE. Zapraszamy na rekolekcje młodzieżowe, podczas których będziemy zastanawiać się nad sensem rad ewangelicznych czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. W Roku Życia Konsekrowanego chcemy... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Zaproszenie na rekolekcje

11 I 2015

 

Serdecznie zapraszamy młodzież męską i żeńską na rekolekcje Zdobyci przez Chrystusa, poświęcone życiu konsekrowanemu w wydaniu paulińskim. Obecnie przeżywamy w Kościele Rok Życia Konsekrowanego, dlatego chcemy się podzielić z Wami, młodzi przyjaciele, naszą wiedzą i doświadczeniem... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

 


IDŹ DO ROKU

2014