Inaczej niż do tej pory!

Inaczej niż do tej pory!

Strona główna Młodzież Inaczej niż do tej pory!

Warsztaty pomyślane są jako weekendowe spotkanie, w czasie którego młodzi ludzie uczą się w nowy sposób komunikować z samymi sobą, z innymi oraz z Bogiem oraz w zdrowy sposób korzystać z mediów społecznościowych i Internetu.

Forma warsztatowa oraz świadectwa młodych dla młodych w połączeniu z obrazami biblijnymi oraz zdrową dawką teorii komunikacji pomogą doświadczyć bardziej świadomego wglądu w siebie.

Żyjemy w czasach wielu zagrożeń związanych z korzystaniem mediów wirtualnych: hejt, nadmierne porównywanie się, uzależnienia od gier, izolacja, pornografia, stalking, otyłość, kradzież danych itd. Aby odpowiedzieć na te zagrożenia jako Rodzina Świętego Pawła, której misją jest ewangelizacja świata mediów, przygotowaliśmy ten program z myślą o młodzieży.

Gdzie: Masłońskiek. Czestochowy (ul. Sportowa 1)
Kiedy: 17-19 listopada 2023 r.
Wiek: 18-25 lat
Koszt: 250 zł
Zapisy: do 10 listopada

ZAPISZ SIĘ korzystając z fromularza

https://forms.gle/AwXroo9PHyvxpFdYA 

POZNAJ NAS BLIŻEJ
warsztatyeffatha@gmail.com 

ZOBACZ NAS NA
Youtube: Warsztaty Effatha
Facebook: Warsztaty Effatha
Instagram: Warsztaty Effatha
TikTok: Effatha

                                                                                                                                                                                                                                      

KIM JESTEŚMY

Rodzina Świętego Pawła to wspólnota zgromadzeń zakonnych założona przez bł. Jakuba Alberionego, której misją jest mówić o Bogu i o wszystkim po chrześcijańsku w świecie mediów. Jako przedstawiciele tej Rodziny odczytujemy przynaglenie. by odpowiedzieć na wyzwania przed jakimi stoją młodzi w korzystaniu z mediów. Naszą ekipę tworzą paulista, siostra apostolinka siostra Uczennica Boskiego Mistrza i Siostra Świętego Pawła. Dowiedz się więcej o nas...

www.paulus.org.pl

www.pddm.pl

www.apostolinki.pl

www.paulistki.pl