Jubileusz życia zakonnego brata Tomasza Panasa

Strona główna Aktualności Jubileusz życia zakonnego brata Tomasza Panasa
Jubileusz życia zakonnego brata Tomasza Panasa

8 września 2019 roku wspólnota paulistów Regionu Polska – Ukraina dziękowała Bogu za dar życia i powołania brata Tomasza Panasa, który świętował jubileusz 25 lat życia zakonnego.

Brat Tomasz złożył swoją pierwszą profesję 8 września 1994 roku. Przez 25 lat wiernie pełni swoją misję brata zakonnego – Ucznia Boskiego Mistrza, podejmując różne posługi w Edycji Świętego Pawła, która jest głównym dziełem apostolskim paulistów w Polsce.

Specyficzna misja Ucznia Boskiego Mistrza polega na tym, że angażując wszystkie swoje siły i talenty wspiera powierzoną Zgromadzeniu misję głoszenia Ewangelii. Nasz Założyciel błogosławiony Jakub Alberione chciał, aby bracia zakonni zajmowali się przede wszystkim stroną techniczną naszego apostolstwa i tak brat Tomasz Panas, od wielu lat jest odpowiedzialny za sektor informatyczny naszej działalności, obejmujący również szeroką przestrzeń działan w Internecie.

Bratu Tomaszowi życzymy wszystkiego, co dobre i piękne, aby dalej niestrudzenie i wiernie realizował swoje powołanie brata paulisty.

 

Zobacz galerię >