Katecheza biblijna w formie aplikacji

Strona główna Aktualności Katecheza biblijna w formie aplikacji
Katecheza biblijna w formie aplikacji

Oto znakomity prezent dla młodzieży z okazji Roku Biblijnego, który obecnie przeżywamy!

Polecamy atrakcyjną bezpłatną aplikację YOUCAT Daily. To idealny towarzysz na co dzień dla tych, którzy szukają czegoś więcej w życiu i chcą wzrastać w wierze. To unikalna i nowoczesna aplikacja, która składa się z genialnego trio: (1) z Ewangelii dnia z najnowszego przekładu Pisma Świętego, wydanego przez Edycję Świętego Pawła; (2) z pytania i odpowiedzi z katechizmu dla młodych YOUCAT lub z prezentacji społecznej nauki Kościoła DOCAT; (3) z inspirującej myśli mniej lub bardziej znanej osoby. W niedziele inspirację zastępuje wyzwanie do zrealizowania w nadchodzącym tygodniu. Ubogaceniem wszystkich treści są znakomite ilustracje.

W ten sposób w ciągu 3 lat codziennego korzystania z YOUCAT Daily młody człowiek będzie mógł poznać niemal cały Katechizm i społeczną naukę Kościoła, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. A wszystko to w mniej niż 5 minut dziennie!

Aby nie przegapić codziennej lektury, można łatwo ustawić przypomnienie o niej w żądanym czasie w swoim urządzeniu. Niezwykle praktyczna i motywująca jest funkcja, dzięki której można zobaczyć postępy w czytaniu Katechizmu, ponieważ aplikacja śledzi je automatycznie. Jeśli ktoś regularnie czyta, będzie nagrodzony!

Można także łatwo dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami, umieszczając je w sieciach społecznościowych jako #YOUCATinspiration. Wszystkie wpisy pojawiają się na ekranie aplikacji.

Dzięki aplikacji YOUCAT Daily można także poczuć się członkiem prawdziwie globalnej społeczności, bo jest ona dostępna nie tylko w języku polskim, ale także w niemieckim, angielskim, hiszpańskim, portugalskim i francuskim.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który pokazuje, jak podstawowa wiedza katechizmowa może przydać się w życiu :-)

Teksty zawarte w aplikacji YOUCAT Daily pochodzą z książek z serii YOUCAT, które można nabyć w księgarni wirtualnej:
www.edycja.pl

lub w księgarniach stacjonarnych.