Donec formetur Christus in vobis

Strona główna Aktualności Donec formetur Christus in vobis
Donec formetur  Christus in vobis

Nakładem wydawnictwa Edycja Świętego Pawła, w tłumaczeniu ks. Marcina Romanowskiego SSP, ukazała się, z punktu widzenia duchowości chrześcijańskiej, niezwykle ważna książka autorstwa bł. Jakuba Alberionego pt. Donec formetur  Christus in vobis (Aż Chrystus ukształtuje się w was.).

Książka zawiera medytacje Pierwszego Mistrza – czyli ks. Jakuba Alberionego, Założyciela Rodziny Świętego Pawła na świecie. Pozycja ta jest m.in. niezwykle cennym przewodnikiem i pomocą do przeprowadzania różnego rodzaju rekolekcji duchowych – indywidualnych i grupowych. Bogactwo treści, które przekazał ks. Alberione w swoich medytacjach sprawia, że każdy znajdzie w nich nie tylko gotowe wskazówki, ale przede wszystkim punkty wyjścia do głębokich i twórczych poszukiwań odpowiedzi na najbardziej fundamentalne ludzkie pytania.

W obecnym świecie, przesyconym treściami, komunikatami, pełnym hałasu i słów, które nic lub niewiele znaczą trudno jest się przebić jakimkolwiek treściom. Ale to ludzie decydują, po co wyciągną rękę i czym będą karmić swoje umysły. Książka Donec formetur  Christus in vobis stanowi pokarm najwyższej jakości.