Aktualności powołaniowe 2010

Aktualności powołaniowe 2010

Strona główna Młodzież Podstrony Aktualności powołaniowe 2010

  

ROK 2010

 

 

Rekolekcje sylwestrowe

14 XII 2010

 

Nie wiesz, jak spędzić sylwestra? Zapraszamy młodzież męską na rekolekcje sylwestrowe "Pełnia czasu przychodzi w Jezusie". To propozycja dla tych, którzy chętnie spędzą przełom 2010/2011 roku w bardziej modlitewnej, refleksyjnej, ale i radosnej atmosferze. Rekolekcje odbędą się w… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Lekcje o Piśmie Świętym

20 XI 2010

 

W dniach 16-18 listopada w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie ks. Bogusław Zeman prowadził lekcje poświęcone Pismu Świętemu. Zajęcia odbywały się w ramach języka polskiego i stanowiły ogólne wprowadzenie do tematu Biblii przewidzianego w programie nauczania. Była to również okazja... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Spotkania młodzieżowe w Skierniewicach

2 X 2010

 

Serdecznie zapraszamy dziewczęta i chłopców w wieku 17-25 lat na comiesięczne spotkania w Skierniewicach. Będziemy razem odkrywać sens i wartość życia, pogłębiać naszą wiarę i osobistą przyjaźń z Jezusem. Spotkania poprowadzą Siostry Apostolinki i ks. Wojciech Kuzioła SSP. Zaczynamy w sobotę 23.10.2010... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Fotorelacja z pielgrzymki

5 VIII 2010

 

Trwa piesza pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę. Pauliści prowadzą w niej Grupę Ósmą, której patronem jest bł. Tymoteusz Giaccardo. Zmagania naszych pielgrzymów, utrwalone na fotografiach, można obserwować na stronie www.tymoteusz8.pl. Zobacz, jak się mamy! Obejrzyj oficjalny spot 32 LPP Lublin - Jasna Góra... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Wspomnienia z rekolekcji

17 VII 2010

 

Rekolekcje to bez wątpienia czas szczególny. Przez te kilka dni dzieją się bowiem rzeczy, które w codziennym zabieganiu nie mogłyby mieć miejsca. Poprzez wyciszenie i doznanie bliskości Boga umysł człowieka staje się bardziej wrażliwy na słowa, które Pan do nas kieruje, a które w natłoku nauki, pracy i innych obowiązków… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Rekolekcje dla młodzieży męskiej

23 VI 2010

 

Zaproszenie na rekolekcje dla młodzieży męskiej. Temat: Bieg ukończyłem! Podróż św. Pawła do Rzymu. Kończąc cykl rekolekcji poświęconych osobie św. Pawła Apostoła, tym razem będziemy towarzyszyć mu w jego podróży do Rzymu. Czekają Cię: modlitwa, codzienna Eucharystia, beskidzkie... CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Pielgrzymka Rodzin Osób Powołanych

10 V 2010

 

Dnia 8 maja miała miejsce Pielgrzymka Rodzin Osób Powołanych i wspierających powołania na Jasnej Górze. Od wielu lat z inicjatywy Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań w drugą sobotę maja każdego roku zbierają się na Jasnej Górze rodziny osób powołanych i ci, którzy wspierają powołania do kapłaństwa… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

„Apostoł szczęśliwy”, czyli o zimowych rekolekcjach dla młodzieży

3 III 2010

 

W dniach: 24-28 lutego 2010 roku w Częstochowie odbyły się kolejne zimowe rekolekcje dla młodzieży męskiej prowadzone przez paulistów: ks. Bogusława Zemana i br. Adama Szczygła. Ich temat brzmiał: „APOSTOŁ SZCZĘŚLIWY. Trzecia podróż misyjna św. Pawła”. Rekolektanci mogli zapoznać się… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

Zapraszamy na...

2 II 2010

 

Zimowe rekolekcje dla młodzieży męskiej u księży i braci paulistów! Temat:  APOSTOŁ SZCZĘŚLIWY Trzecia podróż misyjna św. Pawła  Miejsce: CZĘSTOCHOWA Dom Słowa Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza ul. Pawia 6 oraz Dom Królowej Polski Towarzystwa Świętego Pawła ul. Św. Pawła 13/15   Centrum zakonne… CZYTAJ WIĘCEJ.

 

 

IDŹ DO OKU

2009