Twórcy Kromki

Twórcy Kromki

Strona główna Rozmaitości Kromka INNE PODSTRONY KROMKI Twórcy Kromki

TWÓRCY KROMKI

 

 

Od początku Kromkę Słowa Bożego tworzą członkowie Towarzystwa Świętego Pawła, czyli księża i bracia ze zgromadzenia księży paulistów. Projekt koordynowali przede wszystkim junioryści, czyli pauliści żyjący ślubami czasowymi, wraz z swoim mistrzem (przełożonym). Do współpracy włączały się także osoby świeckie oraz inni bracia i księża pauliści. Nasze Zgromadzenie powołane zostało do głoszenia Ewangelii przy wykorzystaniu wszystkich najnowszych środków społecznej komunikacji.

 

Większość materiałów filmowych nagrywana jest w okolicach Lublina, gdzie mieści się Wyższe Seminarium Duchowne Księży Paulistów oraz na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (gdzie pauliści mają swoje domy w Częstochowie i Masłońskim). Zdarzały się również Kromki kręcone w Ziemi Świętej, na Podlasiu czy w górach.

 

*** 

 

Jeśli czujesz, że Bóg wzywa Cię aby głosić Ewangelię na krańcach współczesnego świata, poczytaj o nas na tej stronie, skontaktuj się z nami lub przyjedź do wspólnoty aby przyjrzeć się naszemu życiu, sposobowi modlitwy i apostołowaniu.

 

DUSZPASTERZE POWOŁANIOWI

powolania@paulus.pl